ZMIANY W PODATKU VAT, Rzeszów

Pragniemy przedstawić ZMIANY W PODATKU VAT. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-12-14. Organizatorem jest firma GALERIA SZKOLEŃ, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość, inne, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Wojewódzki Dom Kultury.Miejsce jest w ofercie podane jako Rzeszów woj. Podkarpackie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 307.50.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ZMIANY W PODATKU VAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, osobiste, podatki, rachunkowość, inne, analiza finansowa – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ posiadająca siedzibę w mieście Niepołomice.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ZMIANY W PODATKU VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *