Zmiany w podatku VAT od 1 stycznia 2013 r., Sopot wyścigi

Szkolenie pt. Zmiany w podatku VAT od 1 stycznia 2013 r., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-13.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Centrum Szkoleniowe ODDK.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Sopot wyścigi województwo Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 490.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany w podatku VAT od 1 stycznia 2013 r., przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe – zaprasza Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk – Oliwa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zmiany w podatku VAT od 1 stycznia 2013 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *