ZMIANY W PODATKU VAT, Katowice

Chcemy zaprezentować ZMIANY W PODATKU VAT. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-30. Organizatorem jest GALERIA SZKOLEŃ, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w INTER-PRODRYN. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 307.50 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu ZMIANY W PODATKU VAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, analiza finansowa – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ posiadająca siedzibę w mieście Niepołomice.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: ZMIANY W PODATKU VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *