Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., Słupsk

Data szkolenia o nazwie: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., jest planowany w dniu 2012-11-23. Jesteśmy znani jako KONSFIN i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Hobbystyczne.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Staromiejski.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Słupsk województwo Pomorskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 393.60.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Hobbystyczne – zachęca KONSFIN posiadająca swą siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *