Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT, Poznań

Termin szkolenia o nazwie: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT, jest przewidziany w dniu 2012-12-10. Jesteśmy znani jako KONSFIN i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Topaz.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 418.20 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość – zaprasza KONSFIN mająca swą siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *