Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., Koszalin

Chcemy Państwu zaoferować Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT.. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-11-22. Organizatorem jest KONSFIN, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Hobbystyczne.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Koszalin, Hotel Gromada, Al. Zwycięstwa 20-24. Dla tego obiektu dane zostały określone jako Koszalin woj. Zachodniopomorskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 369.00.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Hobbystyczne – zachęca KONSFIN posiadająca siedzibę w miejscowości Zielona Góra.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zmiany VAT na 2013 rok. Bieżące problemy z rozliczaniem VAT..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *