Zmiana sposobu myślenia, czyli skuteczne zastosowanie technik poznawczo-behawioralnych, SOPOT

Szkolenie pt. Zmiana sposobu myślenia, czyli skuteczne zastosowanie technik poznawczo-behawioralnych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2013-05-09 oraz zakończy się 2013-05-12.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Medyczne, Zawodowe.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako SOPOT woj. Pomorskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 650.00.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania pracy bądź samego jej uzyskania.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zmiana sposobu myślenia, czyli skuteczne zastosowanie technik poznawczo-behawioralnych, przypisanego do kategorii – Medyczne, Zawodowe – zaprasza Pracownia Pomocy Psychologicznej dla Dzieci Młodzieży i Rodzin posiadająca swą siedzibę w mieście Sopot.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zmiana sposobu myślenia, czyli skuteczne zastosowanie technik poznawczo-behawioralnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *