Zasady zrównoważonego rozwoju w budownictwie według wzorów LEED, Warszawa

Chcemy Państwu zaoferować Zasady zrównoważonego rozwoju w budownictwie według wzorów LEED. Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-12-06 i potrwa ono do 2012-12-07. Organizatorem jest firma J.G.Training szkolenia specjalistyczne, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Prawne, Budowlane.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Parkowa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Dla tego obiektu dane zostały określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy bądź też samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1463.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zasady zrównoważonego rozwoju w budownictwie według wzorów LEED, przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane – zaprasza J.G.Training szkolenia specjalistyczne z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zasady zrównoważonego rozwoju w budownictwie według wzorów LEED.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *