Zasady prowadzenia badań/analiz/ewaluacji oraz upowszechniania wyników w ramach projektów unijnych Z, Warszawa

Data szkolenia zatytułowanego: Zasady prowadzenia badań/analiz/ewaluacji oraz upowszechniania wyników w ramach projektów unijnych Z, ma planowany start w dniu 2012-12-06 i potrwa ono do 2012-12-07. Jesteśmy znani jako KDK Info Sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dotacje Europejskie, Zarządzanie, ewaluacja i monitoring, projekty.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Art&Decor Placówka oświatowa. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 1537.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość szkoleń.

Na koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Zasady prowadzenia badań/analiz/ewaluacji oraz upowszechniania wyników w ramach projektów unijnych Z, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Zarządzanie, ewaluacja i monitoring, projekty – zaprasza KDK Info Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zasady prowadzenia badań/analiz/ewaluacji oraz upowszechniania wyników w ramach projektów unijnych Z.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *