Zarządzanie zmianą, WARSZAWA

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. o nazwie: Zarządzanie zmianą. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-28 oraz zakończy się 2013-01-29.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1466.78 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zmianą, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie zmianą.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *