Zarządzanie zmianą, WARSZAWA

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie Biznes Edukator sp. z o.o. o nazwie: Zarządzanie zmianą. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-28 oraz zakończy się 2013-01-29.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1466.78 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zmianą, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie zmianą.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *