Zarządzanie zespołem, Warszawa

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy HIGH 5 Training Group o nazwie: Zarządzanie zespołem. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-18 i potrwa ono do 2012-10-19.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował sale szkoleniowe HIGH5 Training Group.Miejsce jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1367.76 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Last Minute. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 20%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem – zachęca HIGH 5 Training Group mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *