Zarządzanie zespołem, WARSZAWA

Szkolenie pt. Zarządzanie zespołem, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2013-02-01 i potrwa ono do 2013-03-01.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma wyznaczonej określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem użycia komputera jako medium transmisji.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 528.90 PLN.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zachęca Instytut Wolnej Myśli posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *