ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM PRODUKCYJNYM – budowanie autorytetu, wydawanie poleceń, Wisła

Oferujemy kolejne szkolenie Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. o nazwie: ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM PRODUKCYJNYM – budowanie autorytetu, wydawanie poleceń. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-14 oraz zakończy się 2012-10-17.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Menedżerskie, Produkcja, zarządzanie, motywacja, planowanie.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział HOTEL ARKA SPA ***.Miejsce jest w ofercie określone jako Wisła woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1939.71 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM PRODUKCYJNYM – budowanie autorytetu, wydawanie poleceń, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Produkcja, zarządzanie, motywacja, planowanie – zaprasza Vademecum – Konferencje i Szkolenia Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Wrocław.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM PRODUKCYJNYM – budowanie autorytetu, wydawanie poleceń.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *