Zarządzanie zespołem, Poznań

Szkolenie o nazwie Zarządzanie zespołem, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2013-01-01 oraz zakończy się 2013-02-01.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna fizyczna obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy albo też samego jej uzyskania.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 528.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *