Zarządzanie zespołem, Poznań

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie zespołem, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Instytut Wolnej Myśli. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-03-01 oraz zakończy się 2013-04-01.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna fizyczna obecności. Jest to efektem użycia komputera jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 528.90 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *