Zarządzanie zespołem logistycznym, Warszawa

Szkolenie o nazwie Zarządzanie zespołem logistycznym, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany start w dniu 2013-03-21 oraz zakończy się 2013-03-22.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Logistyka, Zarządzanie, spedycja, inne , menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Ibis Warszawa Centrum.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1709.70 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie zespołem logistycznym, przypisanego do kategorii – Logistyka, Zarządzanie, spedycja, inne , menedżerskie, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie zespołem logistycznym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *