Zarządzanie zespołem, Gdańsk

Prezentujemy kolejne szkolenie firmy Instytut Wolnej Myśli pt.: Zarządzanie zespołem. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-15, zaś koniec 2012-10-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność mająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Instytut Wolnej Myśli. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1635.90.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *