Zarządzanie zespołem, Gdańsk

Data szkolenia : Zarządzanie zespołem, ma przewidziany początek w dniu 2013-02-01, zaś koniec 2013-03-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności uczestnika. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 528.90 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, praca w zespole, zarządzanie zespołem, zarządzanie, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *