Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte, Gdańsk

Przebieg szkolenia : Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte, jest planowany w dniu 2013-01-14. Jesteśmy znani jako Perspecta i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, praca w zespole, systemy motywacyjne, HR, rekrutacja, kierownicze.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 0.00 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, praca w zespole, systemy motywacyjne, HR, rekrutacja, kierownicze – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *