Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Perspecta pt.: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-27.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, praca w zespole, systemy motywacyjne, HR, rekrutacja, kierownicze.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało dokładnie w treści zaznaczone.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 0.00 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, praca w zespole, systemy motywacyjne, HR, rekrutacja, kierownicze – zaprasza Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *