Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte

Przebieg szkolenia pt.: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte, jest planowany w dniu 2012-12-08. Jesteśmy znani jako Perspecta i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, praca w zespole, systemy motywacyjne, HR, rekrutacja, kierownicze.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie nie zostało dokładnie w ofercie zaznaczone.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, praca w zespole, systemy motywacyjne, HR, rekrutacja, kierownicze – zaprasza Perspecta z siedzibą w mieście Gdańsk.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi Szkolenia Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *