Zarządzanie w stylu Coachingowym- 2 dniowe warsztaty praktyczne, Kraków

Oferujemy Państwu następne szkolenie WSTRONEROZWOJU pt.: Zarządzanie w stylu Coachingowym- 2 dniowe warsztaty praktyczne. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-11.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Zarządzanie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, w biznesie, menedżerski, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 742.50 PLN.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-11-11, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 25%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie w stylu Coachingowym- 2 dniowe warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Coachingowe, w przedsiębiorstwie, w biznesie, menedżerski, menedżerskie, kierownicze – zachęca WSTRONEROZWOJU z siedzibą w miejscowości Jabłonna.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie w stylu Coachingowym- 2 dniowe warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *