ZARZĄDZANIE: Trening radzenia sobie ze stresem i zapobiegania wypaleniu zawodowemu dla menedżerów, WARSZAWA

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie EVOLVO Szkolenia&Coaching zatytułowane: ZARZĄDZANIE: Trening radzenia sobie ze stresem i zapobiegania wypaleniu zawodowemu dla menedżerów. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Biznesowe, kompetencje biznesowe, motywacja.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1832.70.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-30 i rabat jest równa według firmy 810 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ZARZĄDZANIE: Trening radzenia sobie ze stresem i zapobiegania wypaleniu zawodowemu dla menedżerów, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Biznesowe, kompetencje biznesowe, motywacja – zaprasza EVOLVO Szkolenia&Coaching mająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: ZARZĄDZANIE: Trening radzenia sobie ze stresem i zapobiegania wypaleniu zawodowemu dla menedżerów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *