Zarządzanie stresem, WARSZAWA

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie stresem, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Biznes Edukator sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-04-04, zaś koniec 2013-04-05.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1190.03 PLN.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 25%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie stresem, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, kompetencje biznesowe, efektywna komunikacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie stresem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *