Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, Sopot

Oferujemy Państwu następne szkolenie Progress Project Sp. z o.o. pt.: Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-06-13 oraz zakończy się 2013-06-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Haffner****.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Sopot województwo Pomorskie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1648.20 PLN.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-06-12, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 200 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *