Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, Poznań

Pragniemy Państwu przedstawić Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2012-12-19 oraz zakończy się 2012-12-20. Organizatorem jest Progress Project Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Hotel Campanile Poznań. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1648.20 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny nominalnej, wynosi 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-12-18.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Kończąc przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *