Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, Kraków

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie firmy Progress Project Sp. z o.o. pt.: Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2013-05-14, zaś koniec 2013-05-15.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Chopin. Dla tego obiektu dane zostały zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1648.20 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2013-05-13 i obniżka jest równa według prowadzących 200 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Rozważmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy lub jej zdobycia.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, inteligencja emocjonalna, negocjacje, menedżerskie, kierownicze – zachęca Progress Project Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie stresem i kontrolowanie emocji.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *