Zarządzanie sprzedażą, WARSZAWA

Data szkolenia zatytułowanego: Zarządzanie sprzedażą, ma planowany początek w dniu 2013-06-13, zaś koniec 2013-06-14. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1190.03 PLN.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 25%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie sprzedażą, przypisanego do kategorii – Sprzedaż, handlowe, techniki sprzedaży, zarządzanie sprzedażą – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie sprzedażą.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *