Zarządzanie sobą w czasie, Gdańsk

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy Perspecta o nazwie: Zarządzanie sobą w czasie. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-24.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Zarządzanie, Administracja, pracownik biurowy, inne.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez firmę w Perspecta. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 307.50 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie sobą w czasie, przypisanego do kategorii – Zarządzanie, Administracja, pracownik biurowy, inne – zachęca Perspecta posiadająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie sobą w czasie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *