Zarządzanie ryzykiem, WARSZAWA

Termin szkolenia zatytułowanego: Zarządzanie ryzykiem, jest planowany w dniu 2012-10-26. Jesteśmy znani jako PositivePro i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, projekty.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 984.00.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie ryzykiem, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, projekty – zaprasza PositivePro mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie ryzykiem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *