Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., WARSZAWA

Chcemy Państwu zaprezentować Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM.. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-10-25 oraz zakończy się 2012-10-26. Organizatorem jest Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, administracja IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1624.22.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, administracja IT, procesy biznesowe, zarządzanie projektami – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *