Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., Kraków

Szkolenie pt. Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-11-22 i potrwa ono do 2012-11-23.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, motywacja, projekty, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna aktywność mająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu bądź samego jej zdobycia.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1624.22 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, motywacja, projekty, kierownicze – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie projektami zgodnie z metodyką Project Cycle Management – PCM..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *