Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., Poznań

Przebieg szkolenia o nazwie: Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-09-27, zaś koniec 2012-09-28. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1285.35.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź też samego jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *