Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., Poznań

Chcemy zaoferować Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne.. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-09-17, zaś koniec 2012-09-18. Organizatorem jest firma Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź też samego jej uzyskania.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1285.35.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie Projektami Unijnymi i ich Skuteczna Promocja – 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *