ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, Poznań

Termin szkolenia pt.: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, ma przewidziany start w dniu 2012-11-15 i potrwa ono do 2012-11-16. Jesteśmy znani jako STRATEGIA – szkolenia i doradztwo biznesowe i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, projekty, kierownicze.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Poznań Hotel Safir***. Dla tego obiektu dane teleadresowe są podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu albo też samego jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1382.83 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Last Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-11-09 i rabat wynosi według organizatorów 25%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, projekty, kierownicze – zaprasza STRATEGIA – szkolenia i doradztwo biznesowe mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *