Zarządzanie projektami – od czego zacząć?, Warszawa

Szkolenie o nazwie Zarządzanie projektami – od czego zacząć?, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej Effect Group Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż nie posiada jednoznacznie określonego początku.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, inne, projekty, kierownicze.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Ibis Warszawa Centrum.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1709.70 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie projektami – od czego zacząć?, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, inne, projekty, kierownicze – zachęca Effect Group Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie projektami – od czego zacząć?.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *