Zarządzanie Projektami, Gdańsk

Szkolenie zatytułowane Zarządzanie Projektami, które tutaj prezentujemy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-11-03.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, projekty.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Perspecta. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 430.50 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie Projektami, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, projekty – zaprasza Perspecta posiadająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie Projektami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *