Zarządzanie nieruchomościami, Szczecin

Szkolenie pt. Zarządzanie nieruchomościami, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Gowork.pl. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-14.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Administracja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są określone jako Szczecin województwo ZACHODNIOPOMORSKIE.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1100.00.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie nieruchomościami, przypisanego do kategorii – Administracja – zaprasza Gowork.pl posiadająca siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie nieruchomościami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *