Zarządzanie nieruchomościami, Poznań

Szkolenie o nazwie Zarządzanie nieruchomościami, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Gowork.pl. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany początek w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-14.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Administracja.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1100.00 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie nieruchomościami, przypisanego do kategorii – Administracja – zachęca Gowork.pl z siedzibą w mieście WARSZAWA.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie nieruchomościami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *