Zarządzanie nieruchomościami, Olsztyn

Szkolenie o nazwie Zarządzanie nieruchomościami, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Gowork.pl. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Administracja.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Olsztyn województwo Warmińsko – Mazurskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1100.00 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie nieruchomościami, przypisanego do kategorii – Administracja – zaprasza Gowork.pl z siedzibą w miejscowości WARSZAWA.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie nieruchomościami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *