Zarządzanie nieruchomościami, Gdańsk

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy Gowork.pl o nazwie: Zarządzanie nieruchomościami. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-03 i potrwa ono do 2012-12-14.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Administracja.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1100.00 PLN.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie nieruchomościami, przypisanego do kategorii – Administracja – zachęca Gowork.pl mająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie nieruchomościami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *