Zarządzanie marką, WARSZAWA

Data szkolenia pt.: Zarządzanie marką, ma planowany start w dniu 2013-02-01 i potrwa ono do 2013-03-01. Jesteśmy znani jako Instytut Wolnej Myśli i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada określonej lokalizacji. Nie jest najczęściej wymagana fizyczna obecności. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako kanału transmisji obrazu i dźwięku.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 282.90 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie marką, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, zarządzanie, biznesowe, PR, interpersonalne, motywacja – zaprasza Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie marką.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *