Zarządzanie kosztami w dziale utrzymania ruchu, Warszawa

Data szkolenia pt.: Zarządzanie kosztami w dziale utrzymania ruchu, ma planowany początek w dniu 2012-12-03 oraz zakończy się 2012-12-04. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Logistyka, transport, zarządzanie, planowanie, reklamacje w transporcie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość szkoleń.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1648.20.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-11-30, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 200 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie kosztami w dziale utrzymania ruchu, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka, transport, zarządzanie, planowanie, reklamacje w transporcie – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Zarządzanie kosztami w dziale utrzymania ruchu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *