Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, Gdańsk

Szkolenie pt. Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Instytut Wolnej Myśli. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-09-27, zaś koniec 2012-10-27.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności uczestnika. Wynika to z pośrednictwa komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 528.90 PLN.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Kończąc przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Menedżerskie, rekrutacja i selekcja personelu, okresowa ocena pracowników, zarządzanie zespołem, zarządzanie, motywacja, inne – zachęca Instytut Wolnej Myśli mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie kompetencjami w firmach i organizacjach.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *