Zarządzanie i Kierowanie Zespołem, Gdańsk

Szkolenie pt. Zarządzanie i Kierowanie Zespołem, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Perspecta. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-11-17.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Perspecta. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 430.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie i Kierowanie Zespołem, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie – zaprasza Perspecta mająca swą siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Zarządzanie i Kierowanie Zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *