Zarządzanie finansami w czasach kryzysu, Dobiegniew

Chcemy zaoferować Zarządzanie finansami w czasach kryzysu. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-11. Organizatorem jest Business Development Centre, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Finansowe, analiza finansowa.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Dobiegniew województwo Lubuskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1660.50 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź jej uzyskania.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie finansami w czasach kryzysu, przypisanego do kategorii – Finansowe, analiza finansowa – zaprasza Business Development Centre posiadająca siedzibę w mieście Kraków.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Zarządzanie finansami w czasach kryzysu.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *