Zarządzanie czasem, WARSZAWA

Data szkolenia : Zarządzanie czasem, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-22 oraz zakończy się 2012-10-23. Jesteśmy znani jako Systemy Aktywnej Sprzedaży i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1290.00 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie czasem, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie – zachęca Systemy Aktywnej Sprzedaży posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Zarządzanie czasem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *