Zarządzanie czasem i rozwój kompetencyjny, Katowice

Pragniemy przedstawić Zarządzanie czasem i rozwój kompetencyjny. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2013-02-04, zaś koniec 2013-02-05. Organizatorem jest firma Business Center 1, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Coachingowe, umiejętności osobiste, trenerskie, zarządzanie zespołem, w organizacji, rozwój osobisty, trenerów. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie przewidywana przez firmę w Business Center 1. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 899.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie czasem i rozwój kompetencyjny, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Coachingowe, umiejętności osobiste, trenerskie, zarządzanie zespołem, w organizacji, rozwój osobisty, trenerów – zachęca Business Center 1 z siedzibą w miejscowości Katowice.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie czasem i rozwój kompetencyjny.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *