Zarządzanie czasem i rozwój kompetencyjny, Katowice

Chcemy Państwu zaprezentować Zarządzanie czasem i rozwój kompetencyjny. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-13 oraz zakończy się 2012-12-14. Organizatorem jest firma Business Center 1, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Coachingowe, umiejętności osobiste, trenerskie, zarządzanie zespołem, w organizacji, rozwój osobisty, trenerów. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Business Center 1.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 899.00.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Zarządzanie czasem i rozwój kompetencyjny, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Coachingowe, umiejętności osobiste, trenerskie, zarządzanie zespołem, w organizacji, rozwój osobisty, trenerów – zachęca Business Center 1 mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie czasem i rozwój kompetencyjny.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *