Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Szkolenie pt. Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-22 oraz zakończy się 2012-11-23.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Obliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 5%.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Administracja, samorządowa, fundacje, projekty unijne, ewaluacja i monitoring, rozliczanie projektu unijnego, zarządzanie projektem – zachęca Międzynarodowy Instytut Szkoleń Specjalistycznych IIST z siedzibą w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Zamówienia publiczne w projektach unijnych – warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *